Zateplení

Zateplení

Druhy zateplení

Zateplení stropu

V dnešní době, kdy cena za energie neustále stoupá, je důležité zateplit co se dá. Starým stropem uteče na nezateplenou půdu spoustu tepla a při tom stačí nevelká investice pro zateplení takového stropu.

Zateplení fasád

Dalším a často opomíjeným zateplením docílíme nemalých úspor energií a to je zateplení fasád. Zde při dodržení odbornosti a použitím vhodného materiálu podle konstrukce domu dokážeme snížit náklady na výhřev domu až o desítky procent.

Zateplení podlah

Znáte ten pocit, kdy Vás zebou nohy při chůzi po podlaze? Přemýšlíte o podlahovém vytápění? A co takhle dobře zateplit podlahu? Zatepelní podlahy zabraňuje “odtoku” tepla směrem dolů a v případě kvalitního zateplení se teplo odráží zpět do místnosti.

 

Kvalita

Za více než 15 let praxe jsme nabrali zkušenosti ze širokého rozsahu stavební činnosti, ze kterých jsou zateplovací práce jednou z nejpropracovanějších dovedností. Prokázáním našich dovedností jsme získali certifikace, které nás opravňují používat moderní technologie stavebnictví.

Reference

Od vzniku nového webu pro Vás střádáme referenční fotografie, které mohou uzavřít dotazy na naše kvality. Dostupné fotografie naleznete v sekci reference. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.

Pracujeme ve Středočeském kraji a okolí

Jste z Prahy, Středočeského kraje nebo okolí? Poptáváte zateplení a hledáte spolehlivou firmu z Vašeho okolí?
Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o naše služby nebo pro získání dalších informací.