Bytové jádro

Bytové jádro

Potřebujete nové bytové jádro?

Máte starší byt zastaralé konstrukce někde v regionu Kladno a okolí? Potřebujete rekonstruovat bytové jádro levně a kvalitně? Pak jste tu správně. Naše mnohaleté zkušenosti, certifikace všeho druhu a preciznost provedení jsou zárukou kvality a spokojenosti zákazníků.

 

Jak na bytové jádro?

Technologií je více. Od plynosilikátových přesných tvárnic, přes klasické zdící prvky, po sádrokartonové příčky. Poraďte se s námi ohledně ceny a použitelnosti jednotlivých prvků. Adresa firmy je Kladno, Antonína Škváry 3145. Zavolejte nám, nebo napište na e-mail. Rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme jak na bytové jádro.

 

Kvalita práce

Naší doménou je kvalita. Kvalitní práce je jediný přípustný výstup našeho procesu. Kvalitní bytové jádro je ozdobou bytu a vydrží desítky let. Takové bytové jádro je reference, kterou se rádi pochlubíme. Podívejte se na práce vytvořené nejen v regionu Kladno, ale také v blízkém okolí a v Praze.

Spolehlivost

Naše reference a spokojení klienti hovoří za vše. Vše, co spolu naplánujeme, dovedeme do cíle. Možné překážky jsou nám výzvou.

Pracujeme ve Středočeském kraji a okolí

Jste z Prahy, Středočeského kraje nebo okolí? Poptáváte rekonstrukci bytového jádra a hledáte spolehlivou stavební firmu z Vašeho okolí?
Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o naše služby nebo pro získání dalších informací.